Bizden Haberler

BİZDEN HABERLER

   

Mücevher İhracatçıları Birliği Tuskish Jewels URGE Projesi İhtiyaç Analizi Çalışmasına başladık. (Şubat 2020)

Mücevher İhracatçıları Birliği (JTR) tarafından 49 katılımcı firma ile yürütülen Turkish Jewels URGE Projesi İhtiyaç Analizi Çalışmasına 3 Şubat 2020'de açılış toplantısı ile başladık. 6 danışman ve 3 uzman ile yürüttüğümüz projenin ilk fazı 5 Mart 2020'de Hedef Pazar Çalıştayı ile sona erecek.

Detaylar


   

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası MTSO Sanayi Akademi Geleceğin Yöneticileri Sertifika Programını tamamladık. (Şubat 2020)

31 Ocak 2020'de Yönetim Becerileri Modülü ile başlayan sertifika programında sırasıyla, Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma, Dış Ticaret Yönetimi, Stratejik Planlama ve Bütçe, Dijital Pazarlama Eğitimleri verildi.
Sertifika Programı 29 Şubat 2020 Cumartesi günü tamamlandı.
35 kişinin tamamladığı programı kurumumuz eğitmenlerinden Sevtap Yasin, Nedim Narlı, Ceyhun Yeşilşerit ve Ekin Kopkiman verdi.

Detaylar


   

Güneydoğu Anadolu İhracatçılar Birliği'nde Akreditif Eğitimi verdik. (Şubat 2020)

Güneydoğu Anadolu İhracatçılar Birliğinde eğitmenlerimizden Tayfun Tekat'ın verdiğini Akreditif Eğitimine 150 kişi katıldı

Detaylar


   

Balıkesir Ticaret Odası Metal ve Makine Sektörü URGE Projesi ihtiyaç Analizi Çalışmasını tamamladık. (Ekim 2019)

9 Ağustos 2019'da başlayan İhtiyaç Analizi çalışması 25 Eylül 2019'da Balıkesir Ticaret Odası'nda kapanış toplantısı ve proje sunumu ile tamamlandı

Detaylar


   

Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği “Doğal Taş ve Mermer Kümesi” ve “Yapı Kimyasalları ve Yalıtım Malzemeleri Kümesi” URGE Projeleri kapanış toplantılarını yaptık.(Ağustos2019)

Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği koordinasyonunda yürütülen “Doğal Taş ve Mermer Kümesi URGE Projesi” ve “Yapı Kimyasalları ve Yalıtım Malzemeleri Kümesi URGE Projesi” İhtiyaç Analizi Çalışmasını kapanış toplantısı ile tamamladık.

Detaylar


   

Balıkesir Ticaret Odası “Metal ve Makine Sektörü URGE Projesi” İhtiyaç Analizi çalışmasına başladık. (Ağustos2019)

Balıkesir Ticaret Odası koordinasyonunda yürütülen “Metal ve Makine Sektörü URGE Projesi” İhtiyaç Analizi çalışmasına başladık.

Detaylar


Telif Hakkı 2018 - hareketegec.com - Tüm Hakları Saklıdır.
furkankeskin.com Web Tasarım & Programlama