Bizden Haberler

BİZDEN HABERLER

   

Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği “Doğal Taş ve Mermer Kümesi” ve “Yapı Kimyasalları ve Yalıtım Malzemeleri Kümesi” URGE Projeleri kapanış toplantılarını yaptık.(Ağustos2019)

Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği koordinasyonunda yürütülen “Doğal Taş ve Mermer Kümesi URGE Projesi” ve “Yapı Kimyasalları ve Yalıtım Malzemeleri Kümesi URGE Projesi” İhtiyaç Analizi Çalışmasını kapanış toplantısı ile tamamladık.

Detaylar


   

Balıkesir Ticaret Odası “Metal ve Makine Sektörü URGE Projesi” İhtiyaç Analizi çalışmasına başladık. (Ağustos2019)

Balıkesir Ticaret Odası koordinasyonunda yürütülen “Metal ve Makine Sektörü URGE Projesi” İhtiyaç Analizi çalışmasına başladık.

Detaylar


   

Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği “Doğal Taş ve Mermer Kümesi” ve “Yapı Kimyasalları ve Yalıtım Malzemeleri Kümesi" URGE Projelerinin Hedef Pazar Çalıştaylarını yaptık.(Ağustos 2019)

Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği koordinasyonunda yürütülen “Doğal Taş ve Mermer Kümesi URGE Projesi” ve “Yapı Kimyasalları ve Yalıtım Malzemeleri Kümesi URGE Projesi” İhtiyaç Analizi Çalışması Hedef Pazar Çalıştaylarını Erzurum ve Elazığ’da yaptık.

Detaylar


   

Ankara Sanayi Odasının organizasyonunda "Plastik Sektörü UR-GE Projesi" İhtiyaç Analizi Çalışmasını tamamladık. (Nisan2019)

Ankara Sanayi Odası koordinasyonda yürütülen "Plastik Sektörü UR-GE Projesi"İhtiyaç Analizi Çalışmasını kapanış toplantısı ile tamamladık.

Detaylar


   

Eskişehir Sanayi Odası “Yapı Malzemeleri Sektörü URGE Projesi” İhtiyaç Analizi çalışmasını kapanış toplantısı ile tamamladık.(Şubat 2019)

Eskişehir Sanayi Odası koordinasyonunda yürütülen “Yapı Malzemeleri Sektörü URGE Projesi” İhtiyaç Analizi çalışmasını kapanış toplantısı ile tamamladık

Detaylar


   

Ankara Sanayi Odası "Plastik Sektörü Ur-Ge Projesi" İhtiyaç Analizi Çalışması Hedef Pazar Çalıştayını yaptık. (Mart 2019)

Şubat 2019’de başladığımız Ankara Sanayi Odası koordinasyonda yürütülen "Plastik Sektörü UR-GE Projesi" İhtiyaç Analizi Çalışması Hedef Pazar Çalıştayını Ankara Sanayi Odası toplantı salonlarında geniş katılımla tamamladık.

Detaylar


Telif Hakkı 2018 - hareketegec.com - Tüm Hakları Saklıdır.
furkankeskin.com Web Tasarım & Programlama