Bizden Haberler

BİZDEN HABERLER

   

Doğu Anadolu İhracatçılar Meclisi tarafından yürütülen “Sağlık Sektörü İşbirliği Kümelenmesi” URGE Projesi İhtiyaç Analizi çalışmasını tamamladık.

İhtiyaç analizi çalışması Erzurum, Erzincan, Ankara, İstanbul, Van’dan 18 firmanın katılımıyla gerçekleşti.

Detaylar


   

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansının Teknik Destek Programı kapsamında desteklediği “İhracat Yönetim Danışmanlığı” projesini tamamladık.

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansının 2021 Yılı Kaynak Verimliliği ve Yönetim Danışmanlığı Teknik Destek Programı kapsamında desteklediği “İhracat Yönetim Danışmanlığı” projesini, Kastamonu ve Sinop’tan dahil olan değişik sektörlerden firmaların katılımı ile 5 ayda başarıyla tamamladık.

 

Detaylar


   

Türkiye İhracatçılar Meclisinin yürüttüğü 81 İlde İhracata İlk Adım Programının İhtiyaç Analizi ve İhracat Mentorluğu Çalışmaları tamamlandı.

9 ay süren çalışmaya 5 ilden 50 firma katıldı.

Detaylar


   

Isparta Ticaret ve Sanayi Odasının yürüttüğü URGE Projelerinde “Kurumsallaşma, Kurum Kültürü ve Kurumsal Yönetim” ve “Temel Dış Ticaret” Eğitimlerini yüz yüze verdik.

Yoğun kar yağışına rağmen yüksek katılım gösteren firmalarınıza teşekkür ederiz.

Detaylar


   

Batı Akdeniz İhracatçılar Birliğinde “Uluslararası Ticarette Sözleşme Yönetimi”, “Satışta Riski Önleyici Muhasebe ve Hukuk Bilgileri”, “Satışta Tahsilat ve Risk Yönetimi”, “Gümrük İşlemleri” Eğitimlerini verdik.

Şubat ayında Batı Akdeniz İhracatçılar Birliğinde “Uluslararası Ticarette Sözleşme Yönetimi”, “Satışta Riski Önleyici Temel Muhasebe ve Hukuk Bilgileri”, “Satışta Tahsilat ve Risk Yönetimi”, “Gümrük İşlemleri” Eğitimlerini online verdik.

Detaylar


   

Denizli İhracatçılar Birliğinde “Enflasyon Ortamında İşletme Yönetimi” Eğitimini online verdik.

Prof. Dr. Ramazan Aktaş tarafından sunulan eğitime yoğun ilgi gösterildi.

Detaylar


Telif Hakkı 2018 - hareketegec.com - Tüm Hakları Saklıdır.
furkankeskin.com Web Tasarım & Programlama